Останні відгуки
- Detailing Studio "Black Diamond"00Робив 3-фазну мийку авто. Враження не дуже...Як забирав авто, весь кузов був покритий пилом, при тому що машин...майже 2 роки тому
- DarStar01Замовляла батарею для ноутбука, дуже виручив сайт. Не могла знайти ніде потрібної моделі. Доставка досить швидка, як з-за кордону. Задоволена всім. рекомендую!майже 2 роки тому
- Твоя швейна майстерня01Сподобалось: місце куди хочеться повертатися! Ідеально зроблена робота! Висока клієнтоорієнтованість! Майстри дбають про все! Дякую вам за вашу працю. Прийду ще не раз і рекомендую усім!майже 2 роки тому
- Твоя швейна майстерня02Ця майстерня для мене, як ковток свіжого повітря. Якийсь зовсім інший, сучасніший підхід до комунікації з клі...майже 2 роки тому
- Твоя швейна майстерня03Класна, сучасна, клієнтоорієнтована майстерня! Дівчата пошили круту піжаму дитині, яку мала не хотіла знімат...майже 2 роки тому
- anna_permanent_lutsk01Дуже гарна робота. Неймовірно задоволена Ваша волоскова техніка перманенту брів просто бездоганна .майже 2 роки тому
- Дитячий садок "LeoSad"03Сподобалось: Нам дуже подобається у Leo Sad) дуже цікаво і продуктивно! Здорова і чуйна атмосфера!майже 2 роки тому
- Дитячий садок "LeoSad"04Сподобалось:Дитина ходить в Леосад з двох років. Ми дуже задоволені: дітьми займаються, розвивають їх навички...майже 2 роки тому
- Дитячий садок "LeoSad"04Сподобалось: все, без виключення, а найкраще - в садочку чують дітей і реагують на їх запити, дитина почуває с...майже 2 роки тому
- Дитячий садок "LeoSad"03Сподобалось: Садочок чудовий, локація дуже зручна, розуміючий та люблячий персонал, атмосфера тепла та затишку! Відвідуємо з задоволенням!майже 2 роки тому
- Супермаркет квітів "ЦВІТ"01Загальне враження:не сподобалось.купила 1 квітня в обід два букети ,2квітня один букет весь зів'яв.дуже не задоволенамайже 2 роки тому
- Домашня кондитерська02Сподобалось: Швидко, смачно і з Душею. Як для себе) Що не витвір - то шедевр!!! Спробувала вже і тортики і пасочки. Рекомендую!!!майже 2 роки тому
- Автошкола "iDrive"02Дуже крута автошкола, однозначно всім рекомендую, теорія і практика з першої спроби!15 січня я почала лише вивчати теорію, а вже 27 березня я успішно склала практичний іспит!майже 2 роки тому
- ТОВ "Теплотехнологія"01Сподобалось:дуже сподобалось відношнння до клієнтів,фахові консультації,професійні,акуратні спеціалісти.майже 2 роки тому
- Об'єднання адвокатів "GARDA"03Задоволений послугами адвокатського об’єднання «GARDA» на всі 100%. Надають юридичні послуги на високому профес...майже 2 роки тому
- БОШ СЕРВІС АВТОДРОМ ЛУЦЬК01Сподобалось:Хочу залишити відгук про СТО Бош Сервіс в м. Луцьк с.Липини вул Окружна 10 Пройшла діагностику на ...майже 2 роки тому
- СТУДІЯ ПІДЛОГИ06Замовляли плінтуси , хлопці все показали, розказали і підібрали, замовлення прийшло швидко, хороші ціни, якщо коротко, Рекомендую !майже 2 роки тому